مدیر کل بهزیستی ایلام از تحویل 43 واحد مسکونی به مددجویان زیر پوشش این نهاد همزمان با هفته بهزیستی (24 تا 30 تیر ماه) خبر داد.

فرهاد قیصربیگی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تعداد واحد مسکونی در شهرستان های آبدانان، بدره، چرداول و دره شهر احداث تحویل مددجویان زیر پوشش می شود.
وی ادامه داد: برای ساخت این تعداد واحد مسکونی سه میلیارد ریال اعتبار به صورت کمک بلاعوض (60 تا 80 میلیون ریال به هر یک از مددجویان زیر پوشش) پرداخت شده است.
قیصربیگی تامین مسکن مددجویان را از برنامه های مهم این سازمان در ارائه خدمات به جامعه هدف اعلام و پیش بینی کرد تا پایان امسال 120 واحد مسکونی دیگر به مددجویان زیر پوشش تحویل داده شود.
مدیر کل بهزیستی ایلام به دیگر برنامه های هفته بهزیستی نیز اشاره کرد و افزود: در این هفته نمایشگاه توانمندی های جامعه هدف بهزیستی برپا و از خانواده های مددجویان موفق و دارای چند معلول توسط مسئولان سرکشی می شود.
وی افتتاح خانه امن، کارگاه خیاطی، افتتاح مراکز اقامتی ترک اعتیاد، مسابقه نقاشی، همایش پیاده روی کارکنان، دیدار با امام جمعه و استاندار، نشست پرسش و پاسخ، غبارروبی مزار شهدا و نشست خبری مسئولان بهزیستی را از دیگر برنامه های این هفته اعلام کرد.
قیصربیگی با توجه به برنامه ریزی های بعمل آمده ابراز امیدواری کرد برنامه های هفته بهزیستی امسال با شکوه تر از سال های قبل برگزار شود.
به گزارش ایرنا، 25 هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند.
اداره کل بهزیستی استان ایلام در چهار حوزه توانبخشی، اجتماعی، پیشگیری و مشارکت های مردمی به جامعه هدف خدمات ارائه می کند.

پایان/