کارشناس رفاه اداره کل بهزیستی ایلام از افزایش 60 درصدی اسکان و پذیرایی از مسافران و میهمانان نوروزی توسط این اداره کل در ایام تعطیلات امسال خبر داد

خداداد عبدالهی با اعلام این خبر گفت: از 25 اسفندماه تا 17 فروردین ماه امسال زمینه اسکان 160خانوار به عنوان میهمان نوروزی در مراکز بهزیستی این استان فراهم شده است.
وی با بیان اینکه این افراد اسکان داده شده شامل میهمانان  نوروزی  از استان های مختلف کشور و مناطق مختلف استان هستند ادامه داد: از این تعداد 100 خانوار در 9 مرکز بهزیستی شهرستان دره شهر اسکان یافته اند.
وی اظهار کرد: علاوه بر این در این مدت زمینه اسکان  350 نفر از کارکنان ادارات مختلف بهزیستی شهرستان های استان در مجتمع های رفاهی و خوابگاه های بهزیستی استان های مختلف کشور فراهم شده است.
به گفته وی، اسکان کارکنان این سازمان در مجتمع های رفاهی شامل خزر آباد، تنکابن، بابلسر، مریوان، گلستان، مشهد و اسکان در خوابگاه های ادارات بهزیستی کشور نیز مربوط به استان های فارس، خوزستان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، تهران، البرز، لرستان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کردستان و یزد بوده است.
کارشناس رفاه اداره کل بهزیستی ایلام با اشاره به طبیعت استان و داشتن آب و هوای مطبوع و تردد میهمانان به این منطقه در ایام مختلف سال خواستار توسعه خوابگاه ها و مراکز اقامتی بهزیستی در تمامی شهرستان های استان شد.
وی از حمایت مدیر کل، معاون پشتیبانی، نیروی انسانی و روسای ادارات بهزیستی شهرستان های بدره، مهران  و دره شهر برای فراهم کردن زمینه اسکان میهمانان نوروزی در تعطیلات امسال تقدیر کرد.
عبدالهی با اشاره به اینکه  بیشترین پذیرش  میهمانان نوروزی مربوط به دره شهر بوده از همکاری رئیس اداره بهزیستی این شهرستان برای تجهیز کردن 9مرکز بهزیستی و همکاری شبانه روزی برای اسکان میهمانان در این منطقه تقدیر کرد.
پایان/